ציורי אווירה למשרדים | ציורי אווירה לעסקים

ציורי אווירה למשרדים | ציורי אווירה לעסקים

חברות עסקיות לא מוותרות על עיצוב מוקפד של משרדיהם. חלק בלתי נפרד מהעיצוב הוא התאמת ציורי אווירה למשרדים. ההשפעה של יצירות האמנות התלויות בעסק היא קריטית ליצירת אווירה המועברת הלאה ללקוחות, לשותפים ולעובדים בחברה ויכולה להשפיע על תחושות, רגשות והלך רוח כללי במשרדים.

כאשר בוחרים ציורי אווירה לעסקים, יש לחשוב היטב איזו אווירה מבקשים להעביר, האם אווירה של קרירות עסקית, הייטקיסטיות, מודרניזציה ואיפוק? האם מבקשים להעביר אווירה רגועה, נינוחה וחמימה? האם ציורי האווירה צריכים לעורר או להרגיע, לתמרץ ולסעור או ליצור סביבה נינוחה ושקטה? כך או כך, בחירה ציורי אווירה לעסקים חייבת להתכתב עם העיצוב הכולל של בית העסק ולהשתלב בו באופן מושלם.

החל מבחירה הסגנון, הצבעים והתכנים וכלה בבחירת המיקום והתאורה, על ציורי האווירה להוות שגרירים אמנותיים של העסק וחלק בלתי נפרד ממנו. עליהם ליצור הזדהות ורגשות חיוביים אצל העובדים והלקוחות הנחשפים אליהם ולא לוותר על תשדורת מתמדת של מקצוענות בלתי מתפשרת.

ציורי אווירה לעסקים הם הזדמנות ליצירת רושם חד-פעמי, להפגין טעם אמנותי, לשדר אנינות ויוקרה ולהפוך את המשרדים לפנינת עיצוב ייחודית ומענגת.

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה אמנותית כוללת של מעבר לציורי אווירה למשרדים בהתאמה אישית וכך גם בבתי עסק, כך שהציורים נוצרים במיוחד ולמען המשרד המסויים תוך התחשבות בגדלים הנדרשים במקום, בצבעוניות המועדפת, במוטיבים החוזרים, במסרים המתבקשים ובאלמנטים שונים ההופכים את ציורי האווירה במשרדים לבלעדיים, יחודיים ובעיקר מושלמים לעסק אליו נועדו.

אפרת אילן, ציירת בינלאומית מובילה את תחום ציורי האווירה ואמנות בהתאמה אישית בישראל. לאפרת אילן גלריה מפוארת בדיזיין סנטר ברמת גן, גלריה סטודיו בקיבוץ הזורע, מקום מגוריה ונציגויות רבות בגלריות שונות בחו"ל, בעיקר בארה"ב וביפן.

dana

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.