שילוב ציורים במטבחים מודרניים

חיפוי קירות מהווה אלמנט דקורטיבי מרכזי בעיצוב הבית בכלל וחדריו השונים בפרט. ניתן לגוון ולהעשיר את המראה שלהם בחומרים מטקסטורות שונות, בצבעים שונים ובדוגמאות מיוחדות.

אחד המתחמים בבית הזוכים לעדנה עצובית הם מטבחים. מטבחים מודרניים מתאפיינים ומצטיינים, בין השאר, בבחירת פריטים מוקפדת, בריהוט ובאביזרים מיוחדים ובאלמנט המעשיר ומעצים את האפקט החזותי שלהם – ציורים.

מטבחים מעוצבים הכוללים ציורים הם מטבחים יוצאי דופן.

העשרת קירות המטבח בציורי פורטרטים, נוף, הוויה אורבאנית, פופ ארט, רישומי עיפרון, ציורי זוגיות, פרחים, ים, זריחה או שקיעה, אבסטרקט ועוד יוצרים  בהם אווירה מיוחדת, הטבועה בחותם טעמם של בעלי הבית.

ציורים בהתאמה אישית

בחירת ציור בהתאמה אישית מאפשרת התאמה מרבית בין הטעם האישי ובין המוצר המוגמר. בהתאמה אישית ניתן לבחור את גודל הציור, מיקומו, הסגנון העיצובי של הבית בכלל ושל המטבח בפרט, מה הציפיות של הלקוח מהציור ועוד. אפיון והגדרה  של הנתונים הקיימים בשילוב הטעם והציפייה מאפשרים ליצור את הציור המצמצם עד למינימום את הפער בין רצוי למצוי.

ניסוי וטעייה

אפשר לבחור ציור מתוך היצע קיים או ציור בהתאמה אישית. בכל מקרה חשוב להדגים תחילה את הציור המיועד במקום שמוקצה לו כי רק על רקע הפריטים השונים וכל תכולת המטבח ניתן להתרשם באופן מוחשי, ישיר ובלתי אמצעי ממידת ההתאמה שלו.

ציורים הנבחרים בקפידה על פי סוג המטבח, הצבעים השולטים בו, האלמנטים העיצוביים הקיימים בו כל אלה מהווים חלק בלתי נפרד ממכלול השיקולים המסייעים לבחור את סוג הציור, תוכנו, צורתו, צבעיו, גודלו והטקסטורה והמרקמים שבו.

אפשר לנסות כמה ציורים  ולבחון איזה מהם המתאים ביותר. נציגי החברה יסייעו לכם בכל תהליך הבחירה ויאפשרו לכם לקבל את התוצר המוגמר המתאים ביותר.

ציור כאלמנט אמנותי

ציור, מעצם טבעו, הוא אלמנט אמנותי. ההימצאות שלו במטבח אינה מיקומו הטבעי. אבל דווקא שילובו במטבח והפיכתו לחלק בלתי נפרד ממכלול האלמנטים העיצובים שבו מהוה חידוש מקורי ומרענן והיא משתלבת היטב במגמה הרווחת בקרב מתכנני מטבחים מודרניים ומעצביהם, המביאים לידי ביטוי מרבי ומיטבי את טעמם והעדפותיהם של בעלי הבית שבו נמצא המטבח.

אין ספק כי ציורים במטבחים מודרניים לוקחים צעד אחד קדימה את תפיסת המודרניזם ואת הביטוי החזותי לה. ציור יפה במטבח ישפיע על האווירה בו, ינעים את השהייה בו, יהפוך אותו למטבח בלתי שגרתי. האורחים שלכם ודאי ישתאו כשיראו ציור על אחד מקירות המטבח

במאמר מוסגר: ציורים מהווים גם אלמנט חשוב ומרגיע בחדרי ילדים. מתן אפשרת לילדיכם לבחור את הציור האהוב עליהם, כדי שייתלה על קיר חדרם, ישרה בו אווירה נעימה, נוסכת ביטחון ומרגיעה, היא דבר חשוב ורצוי. בחירת הילדים את הציורים יתנו להם תחושה כי מתחשבים בדעתם ומאפשרים להם לתלות בחדרם ציור כלבבם.

נדב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.