ציורי אווירה למבני ציבור

חדשות צבעוניות - ציורי אווירה בהזמנה אישית

מבני ציבור מזמנים אליהם קהל גדול של מבקרים מדי יום ביומו. לרוב מדובר במבנים המיועדים לספק שירות לאזרח. בין אם מדובר במשרדי ממשלה, ספריות, עיריות ומועצות מקומיות ואפילו אם מדובר בבתי מלון מפנקים, מועדונים או מרכזי כנסים ואירועים, כולם רוצים להעביר למבקרים הרבים, החולפים בהם מדי יום, חוויה של אסתטיקה. את זאת הם עושים באמצעות ציורי אווירה הנתלים בחדריהם, במסדורונותיהם ובלובי המבנה.

ציורי אווירה למבני ציבור מאפשרים ליצור תדמית, להעביר מסר ולאפשר למבקרים במתחם חוויה ייחודית של אסתטיקה ועיצוב. ציורי אווירה משתלבים במראה הכללי ובעיצוב הכולל של מבנה ציבורי, מעניקים לו אופי והופכים את השהות בו לנעימה במיוחד.

כאשר מתאימים ציורי אווירה למבני ציבור, יש להתחשב בסגנון ובאווירה אשר רוצים להעביר באמצעות יצירת האמנות. כדאי להתחשב בשיקולים של צבעוניות מתאימה, מעוררת או מרגיעה לפי הצורך ובאלמנטים העיצוביים הנוספים בחלל, על מנת ליצור את התחושה המושלמת במקום.

כשבוחרים ציורי אווירה למבני ציבור, לרוב מדובר בסדרה של ציורים. חשוב להתאים את ציורי האווירה אחד לשני ולאפשר להם להתכתב אחד עם השני מבחינת סגנון, צבעוניות ומוטיבים חוזרים, על מנת לייצר שפה אמנותית אחידה בחלל כולו. ציורי אווירה במבני ציבור לרוב ישאפו ליצור אווירה מרגיעה ונוחה לצופים בהם ולשאוב את השראתם ממקורות כגון טבע, אומנות אורבנית או דמויות.

ציורי אווירה למבני ציבור יצליחו להפוך את השהות בחלל למזמינה, מבלי לגנוב את תשומת הלב או לעייף את הקהל הצופה בהם. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה אמנותית כוללת של מעבר לציורי אווירה בהתאמה אישית, גם למבני ציבור, כך שהציורים נוצרים במיוחד ולמען החלל המסוים תוך התחשבות בגדלים הרלוונטיים, בצבעוניות, במוטיבים החוזרים ובאלמנטים שונים, על מנת להפוך את ציורי האווירה במבנה הציבור ללא פחות ממושלמים.

אפרת אילן, ציירת בינלאומית מובילה את תחום ציורי האווירה ואמנות בהתאמה אישית בישראל. לאפרת אילן גלריה מפוארת בדיזיין סנטר ברמת גן, גלריה סטודיו בקיבוץ הזורע, מקום מגוריה ונציגויות רבות בגלריות שונות בחו"ל, בעיקר בארה"ב וביפן.

dana

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.