ציורי אווירה לבתים פרטיים

ציורי אווירה לבתים פרטיים

פעם זו הייתה נחלתם של גופים ציבוריים בלבד, אחר כך התופעה הגיעה גם לאחוזות מפוארות ולדירות יוקרה, פנטהאוסים מפוארים במגדלים ובקרב שועי הארץ, אבל בשנים האחרונות התופעה החלה להתפשט ולהגיע לכל חובבי העיצוב בארץ באשר הם – ציורי אווירה לבתים פרטיים.

ציורי אווירה לבתים פרטיים נועדו כדי לשמח את יושבי הבית ולהפוך את מבצרם הפרטי לגן עדן של טעם אמנותי משובח ואסתטיקה.

ציורי האווירה בבתים מעבירים תחושות ורגשות ומאפשרים לבעלי הבית לבטא את האני שלהם, תוך יצירת אווירה והשריית חוויה הנובעת מאישיותם, אהבותיהם ורגשותיהם של בני הבית.

ציורי אווירה יכולים להיתלות בכל אחד מחדרי הבית: הסלון, חדרי אירוח, חדר השינה, ועוד… בכל מקום הם ממלאים תפקיד וייעוד של הפיכת החלל לחלל "מדבר", המעביר את הסיפור הייחודי של בעלי הבית ויוצר רושם עז ובל ימחק.

היתרונות של ציורי אווירה לבתים פרטיים

ציורי אווירה בבתים פרטיים הם חלק מעיצוב הבית הכולל, עליהם להשתלב בעיצוב הפנים מבחינת צבעוניות, טקסטורות, מוטיבים וגודל. לכן בבחירת ציורי אווירה לבית יש להתחשב  בתכניות הבית או הדירה וכמובן, באופי המיוחד שמבקשת יצירת האמנות להעביר כחלק מסגנון העיצוב שנבחר לבית.

העושר של הסגנונות, הצבעים והטכניקות של ציורי אווירה לבתים פרטיים הוא מגוון במיוחד ומאפשר לכל אחד להגשים את האמירה הייחודית שלו בביתו. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה אמנותית של ציורי אווירה לבתים פרטיים בהתאמה אישית, כך שניתן להתאים את גודל הציור, הצבעוניות והתכנים באופן מושלם לצרכים של דיירי הבית הספציפי.

אפרת אילן, ציירת בינלאומית מובילה את התחום  של ציורים  ואמנות בהתאמה אישית בישראל. לאפרת אילן גלריה מפוארת בדיזיין סנטר ברמת גן, גלריה סטודיו בקיבוץ הזורע, מקום מגוריה ונציגויות רבות בגלריות שונות בחו"ל, בעיקר בארה"ב וביפן. ציורים למשרד או לסלון קונים אצלנו

dana

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.