ציורים בתור רעיונות למתנה

אם אתם מעסיקים עובדים, אתם מכירים את כאב הראש הזה לקראת תקופת החגים, כמו גם במועדים אחרים. הרגע בו אתם מנסים לחשוב איזו מתנה להעניק לעובדים שלכם, ומבינים שאין לכם ולו מושג קלוש איך להתחיל ובמה לבחור. יש לא מעט משתנים שצריכים להשפיע על הבחירה שלכם, כשעיקר הקושי הוא להחליט מה בדיוק יתאים לכלל העובדים ומה יתקבל על ידיהם בברכה.

החדשות הטובות הן שבמהלך השנים מצאו מעסיקים רבים את הפתרון שנחשב כיום לאולטימטיבי על אף שאינו פשוט ודורש את המעורבות של העובד ביצירת המתנה . הפתרון הזה הוא הענקת שובר לציור בהתאמה אישית לבית,

על שוברי המתנה

היתרון המשמעותי הראשון של שוברי מתנה נוגע לעובדה שהם מכניסים אותנו לשדה משחק רחב מאד. יש בנמצא סוגים רבים של שוברים, המשתנים במהות שלהם ובערכם הכספי. תוכלו למצוא שוברים לאטרקציות מסוגים שונים, למשל ביקור בקולנוע, חוויית ספא, רכישות בחנויות או ברשתות וכן הלאה – בדרך כלל יכלול השובר פעילויות שונות בעלות אותו ערך כספי. לצד זה קיימים שוברים רבים המשתייכים לתחום מוגדר, למשל התחום הקולינרי – ארוחות בוקר, ארוחות צהריים או ארוחות ערב במסעדות, לפעמים ברמה גבוהה מאוד, ולעתים אפילו במסעדות גורמה.

השוברים עשויים להעניק זיכוי מסוים (למשל, שובר יהיה שווה סכום נקוב למימוש) או לחלופין להגדיר בתוכם את מה שמקבלים: נניח, כניסה זוגית לסרט לבחירת העובד או ארוחת בוקר זוגית. יש שוברים שמשלבים בין שתי אפשרויות המימוש הללו, על פי בחירת העובד שמנצל אותם בפועל.

ציור בהתאמה אישית – כאשר האחריות  עוברת לעובדים

 

כאשר המעסיק נותן לעובד שלו מתנה שהינה ציור בהתאמה אישית, הוא מערב אותו בתהליך של החשיבה ושל היצירה.  ציור בהתאמה אישית מעביר חלק מהאחריות  לעובדים אך הסיפוק שבסיום התהליך גדול לעין שיעור מאשר סתם שובר מתנה לצימר או לספא, או כל מתנה שפשוט מקבלים ומניחים בבית.

כאשר מדובר על ציור בהתאמה אישית – הנפש של האמן מעורבת ביצירה אבל גם הנפש של מקבל המתנה משתתפת בתהליך, וזה דבר מופלא.

 

 

לגלרייה של אפרת אילן -ציורים למשרד או לסלון

 

לגלריית ציורי אנשים

לגלריית ציורי אבסטרקט

לגלריית ציורי פרחים

 

 

 

admin3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.